Wybierz swój język z listy powyżej. Select your language from the list above. Wählen Sie Ihre Sprache aus der obigen Liste.
Dodawanie obiektu - Informacje

REGULAMIN

Niniejszy regulamin określa podstawowe zasady dodawania obiektu do mapy interaktywnej Lokoalnej Grupy Działania "Ziemia Chełmońskiego" oraz bazy obiektów na portalu Lokalnej Grupy Działania "Ziemia Chełmońskiego"

1. Dodawanie obiektów jest bezpłatne.

2. Zabronione jest zamieszczanie własności intelektualnej, do których osoba przesyłająca nie posiada się praw autorskich, zamieszczanie treści pornograficznych oraz niezgodnych z polskim prawem.

3. Zabrania się naruszać zasad etykiety i zawierać treści uważane za wulgarne lub obsceniczne.

4. Użytkownicy strony mogą korzystać z zamieszczonych na niej informacji.

5. Obiekty pojawią się na stronie www.mapa.ziemiachelmonskiego.pl po akceptacji wprowadzonego obiektu przez administratora.

6. Administracja serwisu zastrzega sobie prawo swobodnego i nie obwarowanego koniecznością uprzedniego zawiadomienia, nie zamieszczania lub usuwania obiektów, w szczególności jeżeli będą one niezgodne z regulaminem oraz polskim prawem, bądź w innych nagłych przypadkach.

7. Administracja serwisu zastrzega sobie prawo edycji i poprawiania danych obiektu, jeżeli podane dane nie są zgodne z prawdą.

grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
Dodano: 03-12-2014
Liczba zdjęć w galerii: 1